Witamy na stronie Miedzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ''PARTNER"

działającego przy Zespole Szkół Publicznych w Młodowie

"POLSKI SPORT 2024"

Szkoła nasza bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Sportu

"POLSKI SPORT 2024"

Poprawiony (środa, 29 maja 2013 10:30)

Więcej…

 

MUKS „Partner” w Młodowie rewelacją XIII Pucharu TYMBARKU

Dzień 27 maj 2013 roku długo w pamięci pozostanie uczniom klas II i III Szkoły Podstawowej w Młodowie, którzy pod szyldem MUKS „Partner”, kapitalnie spisali się w Powiatowych eliminacjach XIII Turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku rozegranym w Horyńcu Zdroju.

Poprawiony (poniedziałek, 24 marca 2014 07:47)

Więcej…

 

Ligowy sukces uczniów klas II i III.

W zakończonych rozgrywkach grupy klas I-III w Lidze Gminnej chłopcy z Młodowa osiągnęli niemały sukces w swoich zmaganiach z rówieśnikami innych szkół. W rozegranych 12 meczach nie zgubili ani jednego punktu, strzelając 39 bramek i tracąc zaledwie 5 goli. Tym samym swoją grą i uzyskanymi wynikami potwierdzili słuszne pragnienie na  zdobienie Pucharu Wójta Gminy Lubaczów w ogólnej punktacji szkół podstawowych.

Poprawiony (środa, 29 maja 2013 09:23)

Więcej…

 

Młodów nadal liczy się w grze o puchar.

Dzięki zdobytym punktom w 4 turze rozgrywek Ligi Gminnej drużyn klas IV-VI, która odbyła się 18 maja 2013 roku na boisku „ORLIK” w Lisich Jamach, reprezentacje naszej Szkoły Podstawowej mają szanse na I miejsce w punktacji  ogólnej i zdobycie pucharu przechodniego ufundowanego przez Pana  Wójta Gminy Lubaczów. Przypominamy, ze do całościowej punktacji  zalicza się ilość punktów uzyskanych w rozgrywkach  piłkarskich klas I-II oraz IV-VI, turnieju szachowym IV-VI, meczach dziewczyn w piłce nożnej.

Poprawiony (środa, 29 maja 2013 09:29)

Więcej…

 

Liga lekkoatletyczna

W Lisich Jamach w dniu15 maj 2013 roku miały miejsce zawody w ramach Gminnej Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. We współzawodnictwie brały udział zespoły dziewczyn i chłopców z gimnazjum w Młodowie i z Lisich Jam. Po zaciętej walce na bieżni, rzutni i skoczni, wybrano po 15 najlepszych wyników,  przeliczono na punkty i okazało się, że wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna z Młodowa, zaś w kategorii chłopców lepszym był zespół z Lisich Jam.

Poprawiony (środa, 29 maja 2013 08:12)

Więcej…

 

Drużyna z Młodowa nadal nie pokonana

Wspaniałą i efektywną grą wykazała się drużyna klas I-III  Szkoły Podstawowej w Młodowie w III turze rozgrywek Ligi Gminnej, która rozegrana została 11 maja 2013r. na boisku „ORLIK” w Baszni Dolnej. Trzon drużyny stanowili: Tomasz Lis, Kacper Kalita, Błażej Mielnik oraz bramkarz Rafał Janczura który w 9 meczach puścił tylko 4 gole. Debiutanci: Arkadiusz Olszowy i Mateusz Sycz, a także Mateusz Szmagara, Dawid Kuchciak i Krzysztof Konieczny . Zespół uzupełniają: Jakub Powroźnik i Ardian Hakało, którzy w tym dniu byli kontuzjowani i chorzy. Opiekun drużyny: Jerzy Bundz.

Poprawiony (poniedziałek, 13 maja 2013 10:36)

Więcej…